Batı Karadeniz’in incisi olan Akçakoca’da 2001 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel ekibi ile hizmet veren otelimiz ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde karşılamakta olup güler yüzü ile sizlere aile ortamının sıcaklığını sunmaktadır.  Konum itibarıyla merkezi çınar caddesi üzerinde bulunan deniz manzaralı otelimiz 22 adet konforlu ve jakuzili odasıyla sizlere üstün hizmet vermektedir.

Otelimiz temiz, güvenilir bir aile oteli ve butik otel  olarak tasarlanmıştır. Herkesin sağlık ve ev konforunu bulabilmesi amacıyla alkolsüz olarak hizmet vermekteyiz. Denize sıfır olup ön odalarımızın hepsi denizi görmektedir. Akçakoca plajlarına çok yakın olduğundan istediğiniz zaman denizin keyfini süreceksiniz.  Her gün artan kalitemizle daha iyi hizmet, sürekli gelişen uygulamalarımız bölgemizde tek olmayı hedefliyoruz.

Akçakoca Merkez Çınar Caddesinde Faaliyet Gösteren Bayraktar Otel 'de  En Yeni Teknolojiler ve Konforlu Mobilyalarla Donatılmış Modern Konaklama Birimleri ve Profesyonel, Güler yüzlü Personeliyle  sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.